Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
19806 hodnocení
5
18937x
4
381x
3
115x
2
77x
1
296x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SŠ
Simona Švecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2020
AM
Anna Metzenauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2020
Vše v naprostém pořádku. Děkuji.
RN
Romana Netolická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2020
Vše v pořádku, děkuji.
MV
Michal Vožech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
Rychlé bezproblémové. Doporučuji.
AH
ALŽBĚTA HRYZLÁKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
ano,jsem spokojená
OŠ
Oldřiška Šimánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
Naprosto v pořádku doporučuji
SŠ
Stanislava Švubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
vše naprosto v pořádku.Doporučuji.
normálni
KD
Kurkova Danuše
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
nelibi se mi material v povleceni byly tři diry a velmi špatně ušité .Už bych si to nekoupila
TP
Táňa Podermanska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
VŠ
Vlaďka Šipková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
L
Lůca
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
Super rychlé dodání po objednání. Jen mě mrzí chaoz v barvách kšiltovek. Dva druhy pod jedním číslem a rozeznat která je žlutá a která růžová, když obě jsou růžovo - žluté je těžké. Takže mi přišla jiná než jsem chtěla. Do poznámky jsem to ještě raději upřesnila, ale i tak mi přišla druhá barva. Ale i tak se malé líbí.
JD
Jana Dolezilkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2020
Bleskove doruceni.
Naprosta spokojenost.
MV
Miroslav Velík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Vše, co jsem si objednal přišlo v pořádku a odpovídá vyobrazení.Objednal jsem zde batoh pro svoji přítelkyní a je z něj velmi nadšená.Dobra kvalita za rozumnou cenu????
MF
Marcela Fischerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
PŘ
Petr Říha
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Celkem rychlé, bezproblémové dodání. Z mé strany pouze výtka: nedostal jsem roušky z vyobrazení na nabídce (gumička za
ucho), ale přes temeno.
JG
Jindřiška Galbava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Velká spokojenost,slušné ceny a bleskurychle dodáno.Za me super!!!!Velké díky!Jen tak dál!
ŠŽ
Šárka Žílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Ráda zde opět nakoupím, vše rychlé a bezproblémové a zboží splnilo očekávání.
V
Václav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2020
Ok vše bez problémů
+ Rychlé vyřízení objednávky
