Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 19884 hodnocení
5
19013x
4
383x
3
115x
2
77x
1
296x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MV Avatar autora Monika Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
PŘ Avatar autora Petr Říha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
OK Avatar autora Olga Krédlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
MH Avatar autora Miroslava Hanáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
AS Avatar autora Anna Semrádová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
Velice spokojená
MV Avatar autora Mirka Valášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
MŠ Avatar autora Michaela Štěpánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
ZN Avatar autora Zuzana Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
AG Avatar autora Andrea Galoczová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
KP Avatar autora Karel Pokorný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
5
LP Avatar autora Leona Puhlovská Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 8.12.2025
Dobrý den stále čekám na svůj produkt vždy mi přijde e-mail že balikovna dopravce převzal.balik,ale na poštu nikdy nedorazi
EP Avatar autora Eva Placha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2025
Velmi spokojena
JK Avatar autora Jitka Kulhánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Super
RM Avatar autora Renata Mezihoraková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Krásná kabelka ,rychle dodání jsem moc spokojená
MK Avatar autora Martin Kopr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
EH Avatar autora Eva Hrubá Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Objednávka vyřízena rychle, ale místo fialového povlečení jsem dostala šedé.Nereklamovala jsem,nemám čas ani chuť posílat zpět.Zklamání však bylo veliké,jinak kvalita ok.Nedoporučuji,barevný rozdíl byl veliký.
IŠ Avatar autora Iva Štěpánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
JJ Avatar autora Jitka Jelínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
VP Avatar autora Veronika Picková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
IK Avatar autora ING. ALENA KOHÚTOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Pěkné zboží, ceny velice příznivé. Termíny doručení rychlé. Doporučuji.

Ovládací prvky výpisu

19884 položek celkem

Inspirace pro vás