Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 19884 hodnocení
5
19013x
4
383x
3
115x
2
77x
1
296x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

OK Avatar autora Olga Krejčová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 30.11.2025
DF Avatar autora Dagmar Foltová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2025
Naprostá spokojenost ,barvy povlečení v reálu ještě lepší než na obrázku
LB Avatar autora Lenka Bokova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2025
Prostěradla beru jen zde. Spokojenost
JM Avatar autora Jarmila Mozolova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Nespokojenost,objednala jsem peněženku v černé barvě,zaslali jste hnědou.Na faktuře jste uvedli barvu černou.
RB Avatar autora Romana Binerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Dodáno v krátké době.super ale materiál povlečení i po vyprání tvrdý.100% bavlna je měkká a podána.
MP Avatar autora Mirka Pozdníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Jsem spokojená, povlečení je pěkné
BG Avatar autora Blanka Gabčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Super
JM Avatar autora Jarmila Mozolova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
Nespokojenost,objednala jsem peněženku v černé barvě,zaslali jste hnědou.Na faktuře jste uvedli barvu černou.
EH Avatar autora Eva Hrabovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2025
Jsem spokojená,zboží přišlo v pořádku.
NN Avatar autora Naďa Nicielniková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
Byla jsem naprosto spokojená. přesně jsem si to objednala.
JD Avatar autora Jarmila Drsková Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
Na kabelce chybí jezdec na hlavním zipu .Zklamání z výrobku
LV Avatar autora Lenka Veverková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
IK Avatar autora Iva Koloušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
Jsem moc spokojená přesně to jsem si objednala.
AS Avatar autora Alena Saganová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
Jsem velice spokojená a budu objednávat povlečení mykroplyšové děkuji
KN Avatar autora Klára Nehodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
JM Avatar autora Jitka Murková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.11.2025
Rychlé jednání, kvalita.
RK Avatar autora Radka Konůpková Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 24.11.2025
KC Avatar autora Kateřina Chaloupková Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 23.11.2025
Ještě mi stále nic nepřišlo.
JK Avatar autora Jitka Káčerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2025
Jsem moc spokojená.Material perfektní . Dobře se sním pracuje.Dodání velice rychlé.
LH Avatar autora Ludmila Hajdukova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2025
Jsem moc spokojená.. Supr materiál ,povlečení je nádherné .Rychle dodání

Ovládací prvky výpisu

19884 položek celkem

Inspirace pro vás