Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 19884 hodnocení
5
19013x
4
383x
3
115x
2
77x
1
296x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

TC Avatar autora Tatiana Ciobanu Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Nejsem spokojená posílali jen kabelku a ten přívěsek ne 😒
KS Avatar autora Květoslava Skalová Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Nejprve přišla jiná barva povlečení, pak výměna a přišlo povlečení tvrdé jako kámen.To nemůže být bavlna.Spát se v tom zřejmě nedá.Už si nikdy nic neobjednám na netu.Dr.Skalová Praha
DZ Avatar autora Dagmar Zubíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Kabelka dosla rychlosti blesku 🙂. Je fakt moc pekna a velká, vejde se do ni necekane množství veci, vc.destniku, lahve na pití, kabelky se sminkama, blok...no mega prostor. A hlavne popruh je paradne dlouhy, taska jde nosit v pohode jako crosbody, coz je pro me dulezite. Material paradni, staroruzova barva taky. Davam 1*👍
EB Avatar autora Eva Bejvančická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Jsem spokojená,rychle dodáni
BM Avatar autora Blanka Micohlavova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Jsem velmi spokojena. Rychlé dodáni a kvalita super.Takže ano.👍
VB Avatar autora Věra Bauerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
Ano,spokojenost.Zboží dodáno včas,zabaleno OK.Určitě si objednám zas.
RM Avatar autora Renáta Mališová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
NK Avatar autora Nikol Krosnářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
Všechno v pořádku, povlečení krásné 🙂
SR Avatar autora Soňa Rezková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
LP Avatar autora Libuše Pohlídalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
Všechno bylo v pořádku 🥰.
NN Avatar autora Naďa Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
IL Avatar autora Iveta lexmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2025
JK Avatar autora Jarmila Kazdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2025
Spokojenost, dobrá cena a rychlé dodání
BV Avatar autora Blanka Viková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2025
Ano přišlo zboží brzy,kvalitní materiál.Spokojenost,určitě si ráda brzy něco objednám
LJ Avatar autora Lenka Jílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2025
NV Avatar autora Nora Vojtková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2025
Nakupují opakovaně Kvalitní ložní prádlo i kožené doplňky za příznivé ceny
PH Avatar autora Pavla Hauznerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.1.2025
JF Avatar autora Jaroslava Felcmanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.1.2025
Rychle dodání, poměr ceny a kvality veliká spokojenost, zboží odpovídá fotografiím.
ZO Avatar autora Zdenka Oláhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.1.2025
Jsem Velice spokojená krásné Povlečení 👍
NV Avatar autora Naďa Voháňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.1.2025
Jsem spokojena

Ovládací prvky výpisu

19884 položek celkem

Inspirace pro vás