Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 19884 hodnocení
5
19013x
4
383x
3
115x
2
77x
1
296x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RB Avatar autora Renáta Bergová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Jsem moc spokojená.
MK Avatar autora MICHAL KÖHLER Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Široká nabídka povlečení, materiálu a motivu. Přehledné stránky. Rychle doručení.
VK Avatar autora Václav Kovačík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
MP Avatar autora Milan Plotnárek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
VH Avatar autora Veronika Hubková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
HH Avatar autora Hana Hrbáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
JS Avatar autora Jana slaninova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Moc hezký polštářek,děkuji
ZP Avatar autora Zdenek Pospichal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Dobra spoluprace
J Avatar autora Jaroslava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Jsem spokojená. Děkuji
JM Avatar autora Jana Maschková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Jsem spokojená ,doufám,že povlečení se bude líbit jako dárek.Děkují.
IJ Avatar autora Iveta Janošcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Jsem velmi spokojená. Povlečení je krásné. Děkuji.
PP Avatar autora Petr Padělek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
spokojenost,nebyl to první nákup a určitě nebude poslední
JL Avatar autora Jan Libal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
JČ Avatar autora Jana Česalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
PN Avatar autora Petr Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
AK Avatar autora Alena Krejčířová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
dobrá kvalita za supr cenu. doporučuji
MH Avatar autora Monika Hrnčiříková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Doporučuji, povlečení hezké, polštáře také, kabelka parádní. Jen barva flanelové prostěradla moc neodpovídá fotce na e-shopu..
JO Avatar autora Jana Ocásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
Rychlé dodání zboží. Povlečení je pěkné. Super cena.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2018
+ Rychlé a slušné jednání

Spokojenost, nakoupím znovu
SN Avatar autora Svetlana Nikiforova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2018
Batůžek je hezký, lehký. Dcera s nim je velmi spokojená. Doporučuji.

Ovládací prvky výpisu

19884 položek celkem

Inspirace pro vás